rotary international  |  district 2231  |  gmina wolsztyn   |  powiat wolsztyn

Tradycyjnie już, jak co roku na końcu czerwca lub na początku lipca w naszym klubie ustępujący prezydent przekazuje następcy insygnia prezydenckie. W tym roku nastąpiło to 25 czerwca.

Ustępujący prezydent Janusz Pawliczak uroczyście otworzył ostatnie zebranie swojej prezydenckiej służby i złożył sprawozdanie z minionej kadencji, a była to kadencja bardzo pracowita,  wystarczy wspomnieć, iż plan pracy na rok 2018/2019 został wykonany w całości. Następnie  Janusz ustępując, zawiesił na ramionach naszego nowego prezydenta Krzysztofa Małuszka łańcuch prezydencki symbolizujący tę odpowiedzialną służbę. Krzysztof w krótkich słowach nakreślił plan pracy na kadencję 2019 /2020. Ten rok będzie rokiem szczególnym, albowiem mija 25 lat członkostwa RC WOLSZTYN w szeregach ROTARY INTERNATIONAL i naszej charytatywnej pracy  zgodnej z dewizą rotariańską ,, uczynność innym ponad korzyść własną ".

Drogi Januszu, dziękujemy Tobie za cały rok intensywnej pracy na rzecz naszego klubu, uczestnictwo w zebraniach przez Ciebie prowadzonych stanowiło prawdziwą przyjemność.

Ten rok, rok jubileuszu, będzie wyjątkowo pracowity i dlatego Krzysztofowi życzymy wiele wytrwałości i sił w realizacji zadań na 2019/2020.