rotary international  |  district 2231  |  gmina wolsztyn   |  powiat wolsztyn

30 czerwca br. minął 25 rok charytatywnej pracy Rotary Club Wolsztyn. Jubileuszowy rok naszej działalności okazał się rokiem wyjątkowym, bowiem Covit 19 zmusił nas do weryfikacji zamiarów związanych z planowanymi uroczystościami. Mimo trudności udało się nam zrealizować jednak plan pracy klubu w 100% , a nawet dodatkowo przekroczyć go o zakup aparatu do tlenoterapii o czym można przeczytać w poniższych notatkach.

Prezydent RC Wolsztyn  w kadencji  2019/2020 Krzysztof Małuszek w sposób absolutnie perfekcyjny poradził sobie w prowadzeniu klubu w tym trudnym czasie. Dziękujemy Tobie Krzysiu za cały trud i wysiłek, ale też za znakomity styl i lekkość prowadzonych zebrań. Doskonale radziłeś sobie z rozdzielaniem zadań  oraz egzekwowaniem ich wykonania z dużym humorem. Przekazując swojemu następcy, w sposób bardzo uroczysty, insygnia służby prezydenckiej  w takim samym stylu zdałeś sprawozdanie z roku swojej prezydentury. Brawo, brawo, brawo.

Prezydentem Rotary Club Wolsztyn w kadencji 2020/2021 został jednogłośnie wybrany przez członków klubu Zygmunt Gucze i to na jego barkach spoczął łańcuch z rotariańskim kołem symbolizujący służbę prezydencką. Zygmunt podejmując się zadania trudnego, ale też i zaszczytnego, w krótkich słowach przedstawił nam projekt planu pracy klubu podkreślając niezmienność zasady „ Uczynność innym ponad korzyść własną”.

Dziś tj. 7 lipca Zygmunt poprowadził swoje pierwsze zebranie i już wiadomo, że będzie to ciekawy rok. Kolego życzymy Tobie wszystkiego co najlepsze, dużo siły i determinacji w prowadzeniu  RC Wolsztyn i wiemy dobrze ,że poradzisz sobie znakomicie.

K.P.