rotary international  |  district 2231  |  gmina wolsztyn   |  powiat wolsztyn

Przekazanie Prezydentury Rotary Club Wolsztyn 2007/2008.
Dnia 03.07.2007 w restauracji "Europa" nastąpiło uroczyste przekazanie władzy. Dotychczasowy prezydent Leszek Jaczeń przekazał insygnia prezydenckie Lechowi Hamrolowi. W swoim pierwszym przemówieniu nowy prezydent wskazał na motto Rotary International, które będzie mu przewodzić "Rotary shares - Rotary łączy".

Serdeczne pozdrowienia przekazali nowemu prezydentowi, między innymi, obecny wśród delegacji klubu Konigs Wusterhausen-Zossen prezydent Thomas Tarnok oraz honorowy członek naszego klubu JMG Rektor Wojciech Popielewski.

Dodatkowym wydarzeniem tego dnia było przyjęcie w poczet członków klubu Rotary Club Wolsztyn nowego członka Abder Raouf El-Masri. Nowemu koledze życzymy znalezienia nowych przyjaciół oraz samorealizacji w działaniach naszego klubu.