rotary international  |  district 2231  |  gmina wolsztyn   |  powiat wolsztyn

Wielki Czwartek – Dzień Kapłański.

W ten doniosły dla każdego kapłana dzień, delegacja RC Wolsztyn z prezydentem Piotrem Orzechowskim udała się do Obry, do Ojców Oblatów, z życzeniami wszelkiej pomyślności i wszystkiego najlepszego w trudnej i ofiarnej pracy misyjnej. Chcąc choć odrobinkę ułatwić im tę pracę, ofiarowaliśmy Ojcom wysokiej klasy telewizor, właśnie na cele misyjne. Telewizor ten to dar Państwa Żukowskich, który to telewizor przekazali naszemu klubowi podczas XX Charytatywnego Balu Rotariańskiego w Wolsztynie. Zbyszek jest członkiem Zamojskiego Klubu Rotary, a na naszych balach Państwo Żukowscy są już stałymi gośćmi.

Serdecznie Wam kochani, w imieniu Ojców Oblatów – DZIĘKUJEMY!!! Dar został przyjęty z wielką radością.

Ponownie więc zasada "bawiąc się, pomagamy" znalazła swoje zastosowanie.