18 września 2011 odbył się XVII Rotarjański Turystyczny Rajd Samochodowy po Ziemi Wolsztyńskiej. Na linii startu, na rynku wolsztyńskim stanęło 36 załóg. Po przywitaniu uczestników rajdu przez prezydenta RC Wolsztyn Jerzego Leśniewskiego oraz komandora rajdu Zygmunta Gucze uczestnicy rajdu gotowi byli do startu. Pierwsze załogi zostały wypuszczone przez Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Wolsztyn Panią Justynę Mikołajewską, a następne przez Starostę Powiatu Wolsztyńskiego Ryszarda Kurpa. Trasa licząca ok. 120 km przebiegała głównie drogami Ziemi Wolsztyńskiej. Uczestnicy mieli możliwość zweryfikowania swoich umiejętności w 7 - próbach sprawnościowych oraz sprawdzić swoją wiedzę w testach prowadzonych przez strażaków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie. Zwycięzcy w kategoriach ogólnej, do 1500 cm3, powyżej 1500 cm3, kobiecej i samochodów klasycznych /zabytkowych/ otrzymali pamiątkowe puchary. Dla najlepszej załogi w kategorii ogólnej klub nasz ufundował talon na wymianę opon o wartości 600 zł. W opinii uczestników rajdu było "super, super i jeszcze raz super". O tym, że adrenalina skoczyła, można było przekonać się słuchając rozmów kierowców i pilotów, przy tradycyjnej grochówce. Gratulacje dla wszystkich uczestników. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego rajdu. Do zobaczenia za rok!

Zwycięzcy poszczególnych kategorii.

W klasyfikacji generalnej:

I miejsce: Jakub Chojnacki i Paweł Chojnacki

II miejsce: Marcin Taciak i Mateusz Kałka

III miejsce: Michał Orkisz i Renata Wieczorek

W klasyfikacji załóg kobiecych:

I miejsce: Patrycja Skorupińska i Monika Szafran

II miejsce: Alina Jankowiak i Alicja Przybyła

III miejsce: Ewa Habryn i Daria Banaszyńska

W klasie pojazdów do 1500 cm³

I miejsce: Jakub Chojnacki i Paweł Chojnacki

II miejsce: Michał Orkisz i Renata Wieczorek