Dnia 12 maja Tadeusz Karwatka oraz Jerzy Leśniewski wraz ze Starostą Wolsztyńskim Ryszardem Kurpem udali się do Gminy Pyzdry /powiat wrzesiński/, gdzie zostali przyjęci przez burmistrza Pyzdr Pana Krzysztofa Strużyńskiego.

Celem wizyty była realizacja jednego z naszych projektów "Pomoc poszkodowanym w powodziach". Dla 3-rodzin wskazanych przez miejscowy OPS, Wolsztyński klub przeznaczył kwotę 7.500 PLN, czyli po 2.500 PLN na rodzinę. W obecności Pana Burmistrza Pyzdr wytypowane Panie z rodzin poszkodowanych dokonały w sklepie „AGD” wyboru sprzętów, na który zostały przeznaczone powyższe środki pieniężne.

Dodatkowo Starosta Wolsztyński reprezentując samorząd powiatowy ufundował tym rodzinom kanapotapczany przeznaczając na ich zakup 900 PLN z budżetu powiatu.

Wszyscy byli bardzo wzruszeni oraz wdzięczni.

{gallery}/fotorotary/2011-05-12_powodzianom{/gallery}