XXIV Charytatywny Bal Rotary Club Wolsztyn przeszedł już do historii.

Tradycyjnie, od 24 lat, wolsztyńscy rotarianie zapraszają swoich przyjaciół na bal, prosząc o szeroki gest i wsparcie naszych akcji charytatywnych. W tym roku gościła nas OSTOJA CHOBIENICE w swoich stylowych, ślicznie odrestaurowanych wnętrzach. Znakomita muzyka doskonałe nastroje Gości w tym z Niemiec i Holandii, wspomniane już stylowe wnętrza dały niepowtarzalną atmosferę zabawy. W sposób szczególny i symboliczny udział w naszym balu wzięli szacowni Goście, a mianowicie PIERWSZA DAMA AGATA KORNHAUSER-DUDA z piórem z dedykacja i certyfikatem, ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI z Konstytucją RP z własnoręczną dedykacją i autografem oraz prezydenci Poznania i Wrocławia JACEK JAŚKOWIAK I RAFAŁ DUTKIEWICZ z prześlicznymi albumami. Prezenty naszych szczególnych gości spotkały się z wyjątkowym i bardzo „wartościowym” zainteresowaniem uczestników zabawy. BARDZO DZIĘKUJEMY.

Wiemy już, że dzięki wolsztyńskim rotarianom, ale też w szczególności dzięki naszym szczodrym PRZYJACIOŁOM i zaprzyjaźnionym klubom RC z Polski i Nieniec w dalekim Kamerunie na misjach katolickich w Ajos płynie czysta woda, zaś w Atok dzieci mają wspaniałą stołówkę. Dziś zebraliśmy środki na zakup paneli fotowoltaicznych dla Misji Katolickiej w Tchollire też w Kamerunie gdzie popłynie prąd i będzie działała apteka będąca marzeniem sióstr. Zasilony zostanie też nasz fundusz stypendialny, z którego już 10 lat wypłacamy stypendia dla uzdolnionej młodzieży, przekażemy też pewna sumę dla Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wolsztynie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIN USZESTNIKOM BALU I JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY ZA ROK.

K.P.