INFORMACJA

Rotary Club Wolsztyn informuje, że w roku szkolnym 2019/20 ufunduje stypendia dla  uczącej się młodzieży szkół ponadpodstawowych. O stypendium ubiegać się mogą zarówno uczniowie  jak i tegoroczni absolwenci, którzy będą kontynuować naukę na studiach dziennych.

Kryterium podstawowym są bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywność społeczna i ponadprzeciętne zdolności w interesującej dziedzinie. Istotna jest również sytuacja materialna kandydata.

W tym roku, podobnie jak w roku ubieglym, kandydaci mogą zgłaszać się sami pobierająć drogą e-mail kwestionariusz kandydata do stypendium z naszej strony internetowej - uzupełniając go potrzebnymi załącznikami /bardzo ważne/.

Wszystkie dokumenty można skladać do dnia 10 lipca 2019 drogą pocztową na adres RC Wolsztyn.

Prezydent RC Wolsztyn

Janusz Pawliczak