rotary international  |  district 2231  |  gmina wolsztyn   |  powiat wolsztyn

Dziś, w Wielką Sobotę 2020r nagle w godzinach porannych odszedł na wieczną wartę rotariańską nasz kolega Witek Koberski. Trudno zaakceptować i przyjąć do wiadomości fakt, że nie ma Go już między nami.

Witek był członkiem założycielem i Prezydentem Charterowym Rotary Club Wolsztyn.

Sekretarzem naszego klubu Witek był przez kilkanaście kadencji, sumienny i wyjątkowo rzetelny w swoich obowiązkach. Był jednym z filarów naszej rotariańskiej pracy, cały sobą oddany idei „ uczynność innym ponad korzyść własną”. Zawsze gotowy do pomocy, zawsze gotowy służyć radą, zawsze oddany swoim obowiązkom, zawsze gotowy wspierać i pracować na rzecz potrzebujących. Swoją wyjątkową osobowością wywierał znaczący wpływ na wtorkowych zebraniach i wielu innych spotkaniach rotariańskich. Czasem sceptyczny, czasem surowy o WIELKIM SERCU potrafił też bawić nas do łez.

Za swoją działalność rotariańską doceniony i odznaczony „Paul Harris Fellow” oraz następnie Paul Harris Fellow” z dwoma szafirami.

Witek był skromnym, ale bardzo cenionym i lubianym człowiekiem, człowiekiem przez duże C.

Witku, powiedzieć dziś, że będzie nam CIEBIE brakowało to.... nic nie powiedzieć, pozostawiasz po sobie smutek i żal, ale też pustkę której nie da się niczym  wypełnić.

PRZYJACIELU ODPOCZYWAJ W POKOJU.

Krzysztof Piotrowski