W dniach 30.08-01.09 br. gościliśmy w Wolsztynie naszych przyjaciół z RC Berlin Brandenburg Airport. Okazją do tego spotkania było przekazanie klubowi „ Zryw" kajaków wyczynowych zakupionych przez oba kluby o wartości 60 tys. zł. Uroczyste przekazanie nowiutkiego, najnowocześniejszego sprzętu, ku ogromnej radości młodzieży i trenerów, odbyło się w sobotę 31 sierpnia na przystani kajakowej w Parku Miejskim w Wolsztynie. Po zakończeniu uroczystości zaprosiliśmy Berlińczyków na spływ kajakowy po Dojcy i obydwóch jeziorach - oczywiście w kajakach turystycznych, a nie wyczynowych. Goście zachwyceni byli przyrodą i widokami, szczególnie w górnym biegu Dojcy. . Niezwykłą atrakcją było śluzowanie podczas przeprawy na J. Berzyńskie, gdzie w marinie klubu żeglarskiego mogliśmy zjeść smaczny obiad. W przerwie atrakcją był rejs „Pasatem" po jeziorze. Wieczorem, po całodziennym wysiłku na wodzie, grilowane mięsko i kiełbaski znikały w przyspieszonym tempie.