Jubileusz XV-lecia istnienia Rotary Club Wolsztyn celebrował 24 kwietnia, rozpoczynając Mszą Św. u Ojców Oblatów w Obrze ,gdzie wzruszającą homilię wygłosił ojciec Paweł. Klasztor zrobił na naszych gościach duże wrażenie.Sabina i Dieter Ambrosius z Berlina, w południe złożyli piękny wieniec pod pomnikiem katyńskim na ul. 5 Stycznia. Dziękujemy.

Zebranie jubileuszowe Rotary Club Wolsztyn odbyło się o godz.15.00 w salach Pałacu Wolsztyn,a wzięli w nim udział, Wicemarszałek Wojciech Jankowiak, Wicewojewoda Przemysław Pacia, Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Piasek. Starosta Ryszard Kurp, Przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Lisiewicz, Burmistrz Andrzej Rogoziński, Wiceburmistrz Justyna Mikołajewska.Władze Dystryktu 2230 reprezentowali Gubernator Tadeusz Płuziński z Małżonką, Gubernator-Elekt Piotr Wygnańczuk z Małżonką i Past-Gubernator Wojciech Czyżewski z Małżonką.Obecni byli przedstawiciele Rotary Club: Berlina, Karpacz Karkonosze, Poznań, Poznań Puszczykowo, Szamotuły, Szczecin, Warszawa-Józefów, Zamość i Zielona Góra. W uroczystości brały też udział nasze małżonki.Gościom biorącym udział w naszym zebraniu serdecznie dziękujemy. Pan Andrzej Stachura z Poznania zaprezentował interesującą prelekcję " Zasoby Wody na Świecie", temat ściśle związany z naszą działalnością.

Odebraliśmy wiele życzliwych słów , listów okolicznościowych,kwiatów i gratulacji.Bardzo dziękujemy.

Wieczorem spotkaliśmy się ponownie na koncercie Andrzeja Cierniewskiego.

Wszystkim będącym z nami w tym szczególnym dla nas dniu, życzliwym nam ludziom serdecznie dziękujemy.

Konspekt przemówienia okolicznościowego Prezydenta Krzysztofa Piotrowskiego z okazji 15 -lecia RC Wolsztyn.

[POBIERZ]