rotary international  |  district 2231  |  gmina wolsztyn   |  powiat wolsztyn

XVI Charytatywny Bal RC Wolsztyn przeszedł już do historii. W salach Pałacu Wolsztyn bawiły się w tym roku 42 pary.Oprócz naszych stałych już gości z okolic zaprosiliśmy też przyjaciół z Berlina, Zamościa, Szczecina. Po oficjalnym otwarciu Prezydent Krzysztof Piotrowski, w towarzystwie Jasia Lisieckiego, miał zaszczyt wręczyć naszemu klubowemu koledze Abderowi Raouf El-Masir nagrodę - odznaczenie Paul Harris Fellow. Wyróżnienie to otrzymał za wyjątkowe zasługi przy realizacji programu "Studnia dla Kamerunu" i "Stołówka Szkolna dla Kamerunu". Abderowi serdecznie gratulujemy.

Do tańca grał nam znakomity zespół z Radomia, którym uczestnicy balu byli zachwyceni. Dzięki Leszkowi bardzo sprawnie przebiegły licytacje i losowanie loterii. Rekordy pobiła licytacja tortu,który sprzedano za wręcz astronomiczną kwotę. Z zaciekawieniem i uznaniem oglądaliśmy też występ grupy " STUDIO ENDORFINA" - właścicielom dziękujemy.

Ofiarność naszych Gości oraz sponsorów i nas samych Rotarian pozwoliła zebrać środki na fundusz stypendialny na przyszły rok szkolny dla uzdolnionej młodzieży oraz na budowę stołówki w Kamerunie. W imieniu wszystkich Wolsztyńskich Rotarian serdecznie dziękujemy.