3 października na terenie strzelnicy na Krutli korzystaliśmy z gościnności naszego wiceprezydenta Jurka Leśniewskiego, jednocześnie członka Kurkowego Bractwa Srzeleckiego. Tradycyjnie już, obok tarcz strzelniczych takich jak: tarcza Dębowa, tarcza Pana Starosty Wolsztyńskiego Ryszarda Kurpa, czy też tarcza Kobieca, do dyspozycji była tarcza Charytatywna Klubu Rotary. Dochód uzyskany z oddanych do tej tarczy strzałów zasila nasze konto i pomaga wolsztyńskim rotarianom realizować cele charytatywne. Podczas perfekcyjnie zogranizowanej imprezy, panowała przemiła atmosfera. Przy kawie, przepysznym placku i innych frykasach spędziliśmy miło czas. W strzelaniu do tarczy Rotariańskiej wygrał Marek Cichy z KBS Opalenica trafiając w sam jej środek. Miejsce drugie zajął Jan Lityński z KBS Wolsztyn, zaś trzecie miejsce Piotr Nowak z KBS Opalenica. Wszystkim strzelcom serdecznie dziękuję, w szczególności zaś bardzo bardzo dziękujemy Jurkowi i jego uroczej małżonce Aldonie. Liczymy na zaproszenie za rok.