rotary international  |  district 2231  |  gmina wolsztyn   |  powiat wolsztyn

V Mistrzostwa w strzelaniu z broni sportowej perfekcyjnie zorganizowane przez Rotary Club Zamość przeszły do historii. Tradycyjnie już nasz klub reprezentowany był tym razem przez silną grupę w składzie: Marylka żona Lecha, Lechu, Abder, Zygmunt, Jasiu, Witek, Tomek z Jagódką i Krzychu. Grupa nasza też tradycyjnie już entuzjastycznie przywitana została przez kolegów z Zamościa. Ponownie potwierdziła się zasada, iż najbliżej jest z Wolsztyna do Zamościa i z Zamościa do Wolsztyna, aczkolwiek zaczynają z nami konkurować koledzy z RC Słupsk. Obładowani pucharami i dyplomami, po przesympatycznym wieczorze kończącym imprezę wróciliśmy do Wolsztyna. Gratulując i dziękując kolegom z Zamościa piszemy się już dziś na VI Mistrzostwa.